Kabouters

Leeftijd: 
8 tot 11 jaar

Is het leven een jungle of een speeltuin? Welpen en Kabouters leren zélf spannende dingen doen. Hun eigen lokaal inrichten, muziekinstrumenten maken, in bomen klimmen, kampen bouwen onder de blote hemel ...

Van links naar rechts op de foto zien we:

Celien Petre (Takleiding) 

Mijn totem is Toegankelijke Buizerd
Dit is mijn 5e jaar leiding
Ik zit al 9 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Communicatiewetenschappen in Gent
Mijn verjaardag is op 1 december
De leukste scoutsactiviteit vind ik mis ei 
Op kamp eet ik het liefst WAP uiteraard
E-mail: celien.petre@gmail.com

Catho Viaene  (Groepsleiding)

Mijn totem is Aanspreekbare Saki
Dit is mijn 4e jaar leiding
Ik zit al 15 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Maritiem Management aan U- Antwerpen
Mijn verjaardag is op 22 februari
De leukste scoutsactiviteit vind ik miss ei
Op kamp eet ik het liefst macaroni
E-mail: catho.viaene@hotmail.com
 

Melissa Vandaele   

Mijn totem is Luchthartig Damhert
Dit is mijn 3e jaar leiding
Ik zit al 14 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Integrale Veiligheid
Mijn verjaardag is op 20 maart
De leukste scoutsactiviteit vind ik
Pisquiz of modderspelletjes

Op kamp eet ik het liefst WAP en Spaghettiiii!
E-mail: melissa.vandaele2001@gmail.com

Rune Holemans 

Mijn totem is Zelfredzame Zebra
Dit is mijn 3e jaar leiding
Ik zit al 14 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Logopedische
en Audiologische wetenschappen in Gent

Mijn verjaardag is op 12 november
De leukste scoutsactiviteit
vind ik ALLES,
want alles is leuk!

Op kamp eet ik het liefst Wentelteefjes en WAP
E-mail: rune.holemans@gmail.com
 

Fien Marchand 

Mijn totem is Pica
Dit is mijn 2e jaar leiding
Ik zit al 13 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Rechten aan KU Leuven in Kortrijk
Mijn verjaardag is op 23 augustus 
De leukste scoutsactiviteit vind ik
kampvuur met al je scoutsvrienden 

Op kamp eet ik het liefst macaroni!!
E-mail: marchand.fien@gmail.com


Sarah Vandorpe 

Mijn totem is Schroefhoren geit
Dit is mijn 1e jaar leiding
Ik zit al 9 jaar bij Meisjesscouts Lichtervelde
Ik studeer Toegepaste psychologie in Vives Kortrijk
Mijn verjaardag is op 17 december
De leukste scoutsactiviteit vind ik
Ruiltocht/ rechtoodrtocht

Op kamp eet ik het liefst WAP!!
E-mail: sarah.vandorpe1@gmail.com